Smíšený Tašky

PhotoReady Candid Anti-Pollution Setting Powder

Popis

Revlon Photoready Candid Anti-znečištění nastavení prášek, sypký tuhnoucí prášek naplněný antioxidantem a anti-znečištění přísada k nastavení a ochraně. Prášek obsahuje složky proti modrému světlu plus antioxidační a proti znečištění a nejlepší ze všech, žádné oleje, žádné parabeny, žádné ftaláty, žádná syntetická barviva a žádné vůně. K dispozici v univerzálním průsvitném odstínu, který je nebělený a nekřídlý. Používá se v lehkém, vzduchem kartáčovaném provedení pro rozmazání. Co je v: antioxidant, anti-pollutant Co je venku: oleje, parabeny, ftaláty, syntetická barviva a vonné látky Lehká, vzduchem natřená povrchová úprava pro rozmazání efektu Univerzální průsvitný odstín (nebělený, nekyný)

Vyrobeno ve Spojených státech

Otevřete kryt pomocí vytahovací úchytky. Naneste sypký prášek štětcem v leštícím pohybu, aby se pokožka vyrovnala a make-up. Znovu aplikujte podle potřeby ke snížení lesku © 2012 Revlon Cons. Prod. Corp.

Ingredience

Mastek, Zea Mays (Corn) škrob, oxid křemičitý, dimethicone, slída, tokoferyl acetát, fenoxyethanol, karmin (CI 75470), oxidy železa (CI 77491, CI 77492, CI 77499)